Značky

 • Aqua Dragons - Vodní dráčci

  Aqua Dragons - Vodní dráčci

  Co nebo kdo to vlastně jsou vodní dráčci? Jsou to drobní korýši s velmi zajímavou historií a ještě zajímavějším způsobem života. Pomocí tohoto akvária oživíte tato stvoření ze suchých vajíček vysypaných přímo do vody.
 • Blok

  Blok

  Pro nejmenší děti je ideální česká plastová stavebnice Blok. Základem stavebnice Blok jsou plastové čtverce a obdélníky, které se zakládají do sebe a můžete tvořit plošné nebo prostorové objekty. Jednotlivé stavebnice Blok pak kromě těchto základních dílků obsahují doplňky podle zaměření. Skládání i rozložení dílů je snadné i pro malé ručky.
 • Boffin

  Boffin

  Boffin je vzdělávací elektronická stavebnice, která nabízí sestavení více než 750 projektů, připojení k PC a zábavu na týdny a měsíce. Poutavým způsobem poskytne dítěti představu o funkci základních elektronických součástek. V nabídce jsou tyto stavebnice - Boffin 100, Boffin 300, Boffin 500, Boffin 750 a dále Boffin Zelená energie, která je zaměřena na využívání obnovitelných zdrojů. 
 • Brainstorm toys

  Brainstorm toys

  Brainstorm toys je firma, která dodává nepřekonatelnou škálu vzdělávacích hraček, dárků a pomůcek pro celou rodinu. Tato firma má pověst, která vyrábí a dodává vysoce kvalitní a jedinečné vzdělávací hračky pro děti.
 • Buki France

  Buki France

  Společnost Buki France byla založena v roce 1992. Snahou této firmy je nabídnout vědecké, inovativní a ještě více kreativnější a zábavnější hry a hračky pro děti.
 • Insect Lore

  Insect Lore

  Firma Insect Lore byla založena v San Joaquinu v Kalifornii entomologem Carlosem Whiteem, který se během své praxe naučil, jak pro hmyz získávat a připravovat umělou výživu. V roce 1965 se Carlos sám sebe zeptal: "Nebylo by úžasné, kdyby děti viděly zázračnou metamorfózu motýlů?" Inspirován touto představou vyvinul vzdělávací soupravu, která umožňuje vidět metamorfózu skutečných, živých motýlů u vás doma nebo ve školních učebnách.
 • Merkur

  Merkur

  Merkurtoys s.r.o. - výrobce stavebnice Merkur je česká firma, která kromě již zmíněné kovové stavebnice vyrábí i plechové vláčky ve velikosti "0".
 • Monti system

  Monti system

  Monti system je série modelů aut. Stavebnice je dodávána jako výlisky, ze kterých se auto sestaví a nalepí se na něj samolepky. Při stavbě se nepoužívá lepidlo ani barvy, výlisky jsou barevné. Kromě osy kol jsou autíčka vyrobena pouze z plastu.
 • Mozaiky

  Mozaiky

  Díky této stavebnici může dítě rozvíjet svou kreativitu a fantazii tím, že si tvoří své vlastní mozaikové obrázky. Obrázky se skládají do přiložené podložky. Mozaika se skládá pomocí šestihranných dílků v 6 barvách (bílá, modrá, černá, červená, žlutá, zelená).
 • Seko

  Seko

  Z různě tvarovaných malých dílků vytvoříte prakticky cokoliv. Šperky,domky, nábytek, nádobí nebo vesmírné rakety. Lze z nich postavit 2D i 3D modely a to všech tvarů, hranaté, oblé i kulaté.
 • Seva

  Seva

  Seva je známá a velice originální, česká, polytechnická stavebnice od výrobce Vista. S dostatkem dílků je možné se stavebnicí SEVA postavit v podstatě cokoli.
 • Srubové stavebnice

  Srubové stavebnice

  Maxim enterprise je lídrem ve světě dřevěných vlaků již více než 25 let. Další hračky pro děti, které nabízí jsou srubové stavebnice. Stavebnice jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a testovány přísnými bezpečnostními standardy.
 • Stavebnice Disco

  Stavebnice Disco

  Stavebnice DISCO 32 je určena pro ty nejmenší děti. Obsahuje 32 dílků ve 4 barvách. Se stavebnicí DISCO si mohou hrát děti od 1 roku.
 • Stavebnice Voltík

  Stavebnice Voltík

  Elektronické stavebnice VOLTÍK jsou svou povahou určeny k experimentování s elektronickými obvody. Pokud jsou obvody zapojeny ve stavebnici podle příručky, nemůže dojít k poškození součástek, které stavebnice obsahuje. Nicméně s omyly v zapojeních, případně s "obětmi na oltář poznání" a tedy i s poškozením součástek, se počítá.
 • TAOS - Ecoterrária Antquarium - Gelové mraveniště

  TAOS - Ecoterrária Antquarium - Gelové mraveniště

  Ecoterrária Antquarium TAOS používají unikátní technologii NASA. To je viditelné především u produktů Beachworld.
 • Teddies

  Teddies

  Přednosti společnosti TEDDIES jsou : četnost nabídky nových položek a její zpracování včetně obrázků, operativnost a rychlá reakce na naše požadavky, bezproblémový výběr položek do katalogů akcí a společné řešení a příprava individuálních akcí, apod.
 • Teifoc

  Teifoc

  Teifoc je kreativní stavebnice. Je to především hračka, ale své uplatnění najde i v dalších sférách designu jako je například květinová a zahradní aranžmá, modelářství, projekty staveb atd.
 • Výprodej

  Výprodej

  Výprodej skladových zásob.
 • Walachia

  Walachia

  Firma Walachia je českým výrobcem dětských stavebnic z masivního bukového dřeva a slepovacích stavebnic ze smrkového dřeva, a to již od roku 1991.

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se