Motýlí školní sada - 33 housenek

Motýlí školní sada, jedná se o experimentální/edukativní sadu, která nabízí praktickou zkušenost s chovem ŽIVÝCH motýlků od housenek až po vylíhnutí a vypuštění zpět do přírody. Sada je určená pro třídní projekt, kdy každý žák pozoruje a popisuje vývoj jedné housenek.
1 749,00 Kč
S DPH
Kat.č.:
01050
Oblíbené0
Do seznamu přání
Značka:
Doporučujeme
Popis
Butterfly pavilion - školní sadaMotýlí školní sada je svým charakterem výjimečný produkt a je nutné před samotným zakoupením pochopit jeho princip i účel...

Co je motýlí školní sada

Jedná se o experimentální/edukativní sadu, která nabízí praktickou zkušenost s chovem ŽIVÝCH motýlků od housenek až po vylíhnutí a vypuštění zpět do přírody. Sada je určená pro třídní projekt, kdy každý žák pozoruje a popisuje vývoj jedné housenek. Pozorování vývoje motýlů přes stádia larva - kukla - motýl je vhodným doplněním přírodovědné učební látky o hmyzu a metamorfóze. Jaké jsou první kroky

Krok č.1 - objednání základní sady (základní sada neobsahuje přímo živé housenky!)
Krok č.2 - po obdržení sady si ve vámi zvolený termín objednáte housenky, které vám budou doručeny přímo z motýlí farmy
Experiment trvá 2-3 týdny od objednání housenek do vylíhnutí motýlů a následně po ukončení sledování jsou motýli vypuštěni do přírody.

Motýlí školní sada obsahuje:
1x trvanlivou motýlí síťku vysokou 60cm s uzavíráním na zip, s možností opakovaného použití a složení pro snadné skladování
1x pipeta pro dávkování nektaru
1x podrobný český návod
1x certifikát pro objednání 33ks živých housenek motýla Babočka bodláková s krmením a 33 průhledných kelímků - vše je již v ceně této sady!

Butterfly garden - školní sada

POZOR!
 - Housenky nejsou přímo součástí této sady, ale objednáváte je samostatně pomocí přiloženého certifikátu a odesílají se přímo z motýlí farmy. Při objednání housenek již NIC NEPLATÍTE, dodání housenek je zahrnuto v ceně této sady.

Motýlí sady můžete zakoupit kdykoliv v průběhu roku, ale housenky k nim lze pomocí přiloženého certifikátu objednávat pouze v období březen až polovina září, přičemž platnost certifikátu není časově omezena! Důvodem omezení distribuce na určité období je samozřejmě přirozený požadavek na vhodné podmínky pro přežití motýlů v době jejich vypuštění.
Vhodné pro děti od 4 let za dozoru rodičů nebo dospělé osoby.

Zde se můžete podívat na stručné video k produktu


Parametry
01050

Parametry

Věk
3+
EAN
0735569033380
Doprava & poštovné
Možnosti platby
Komentáře, recenze

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se