Živé mraveniště, ecoterrária

Živé mraveniště - experimentální živé mraveniště Anthill
Insect Lore logoJakkoli jsou pozorování mravenců v přírodě zajímavá, mnoho dějů nám zůstává odepřeno sledovat. Tato experimentální hračka živé mraveniště Anthill - formikárium Vám umožní sledování života mravenčí kolonie z obou stran. Vidíte tedy pohyb zvenčí i uvnitř mraveniště.
Ve formikáriu lze zinscenovat i loupeživou výpravu otrokářských mravenců a pozorovat tak jejich chování uvnitř napadeného mraveniště. Takováto pozorování nejsou v přirozených podmínkách exteriéru pro jejich skrytost vůbec možná.

TAOS logoEcoterrária Antquarium TAOS používají unikátní technologii NASA. To je viditelné především u produktů Beachworld. Jedná se o hermeticky uzavřený mořský ekosystém, který si bere život z přírodních prvků jako je světlo a teplo. Tento výrobek je vhodný především pro dospělé, může být použit jako pěkný doplněk interiéru domu či bytu, ale i pro výuku dětí.
Stejný vědecký postup (reprodukce života v malém) firma uplatňuje při přípravě her pro děti. Jsou rozděleny do dvou témat. Plantarium pro pěstování rostlin a Antquarium pro studium a chov mravenců. Ukázkou spojení těchto dvou témat je výrobek Forest Ant - rostliny a mravenci v dokonalé rovnováze.

ECOTERRÁRIA ANTQUARIUM

Filtrovat podle
Zobrazení 1-6 z 6 položek

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se