Monti system MS 49 Enduro Monti system MS 49 Enduro
Sleva
Limitována nabídka
252,70 Kč 266,00 Kč
Monti system Renault Trafic - MS 49 Enduro. Model je z řady BASIC. Jedná se o modely, které jsou nejjednodušší na složení. Obsahují přibližně 30 dílků. Jsou určeny pro děti od 6 let. Modely řady BASIC jsou vyráběny v...

Hračky a stavebnice do přírody

Hračky a stavebnice do přírody
Hračky a stavebnice do přírody by měly by být především bezpečné, měly by se dát snadno udržovat v čistotě a důležitá je i kvalita, aby dlouho sloužily. Objevovat nové podněty, získávat užitečné informace v přírodě , to chce odvahu, ale také zábavné hračky na ven. Rozhodně dobrým tipem pro venkovní dětské hry jsou pomůcky pro pozorování hmyzu, dalekohledy, mikroskopy nebo např. chytač pavouků. Pokud nechcete své dítě hned poslat na tábor, i na malé zahrádce za domem. Vaše bude dítě fascinováno tolika podněty, kvůli kterým zapomene na čas a ponoří se do svého fantazijního světa. 
Vysavač na brouky Vysavač na brouky
Nové
529,00 Kč
BUKI Vysavač na brouky - máte divný pocit, když byste měli vzít do ruky nějakého brouka nebo dokonce pavouka, ale přesto byste je chtěli vidět z blízka a prozkoumat je? Pak tento vysavač je přesně to co potřebujete.
Teleskop 12x30 Teleskop 12x30
Nové
309,00 Kč
Kapesní teleskopický dalekohled Outdoor Adventure Explorer Scope 12x30. Prozkoumejte svět s tímto kapesním dalekohledem. Zvětšení 12x vám umožní zkoumat okolí na vašich výletech do přírody. Sledujte z bezpečné...
Minichytač brouků Minichytač brouků
Nové
429,00 Kč
Osvědčený chytač pavouků a brouků získal nového brášku. Jelikož chytač pavouků nemusí být jen na chytání pavouků a nemusí být jen prostředkem pro odstranění nežádoucího hmyzu z domu, tak vznikl i tento minichytač.
Zobrazení 1-15 z 15 položek

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se