Monti MS 38 JET

Monti system Western Star MS 38 JET v měřítku 1:48 patří do řady modelů Monti system PROFI. Monti system je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, s kterými si vyhrají malí i velcí.
369,00 Kč
S DPH
Kat.č.:
0107-38
Oblíbené0
Do seznamu přání
Značka:
Doporučujeme
Popis
Monti system Western Star MS 38 JET v měřítku 1:48 patří do řady modelů Monti system PROFI. Monti system je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, s kterými si vyhrají malí i velcí.

Řada PROFI patří u Monti systemu modelům, které jsou proprácovány do posledního detailu. Tomu odpovídá i počet dílků, kterých může být až 200. Tyto modely jsou náročnější a pracnější na složení, proto jsou určeny pro děti od 8 let. Monti System ve variantě PROFI se vyrábí v měřítku 1:48.

Doposud bylo vyrobeno přes osm desítek modelů a většinu z nich můžete zakoupit v našem e-shopu. 

Stavebnice Monti system je desetiletí prověřená hračka, která zabaví Vaše děti na dlouhou dobu. A to díky funkčnosti modelu a variabilitě. Jednotlivé dílky ze stejné série modelů jdou libovolně kombinovat, takže stačí zakoupit dvě nebo tři autíčka z jedné série a pak už záleží jen na Vaší fantazii, co za autíčko si sestavíte.

Největší výhodou těchto stavebnic je, že k sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších pružných mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zacvaknete nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečné předlohy. Jednotlivé dílky jsou lisovány již barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a u nových Monti systémů mají některé stavebnice pro ještě realističtější vzhled gumová kola. V každém balení naleznete také samolepky, kterými si složený model můžete polepit.

Parametry
0107-38

Parametry

Věk
8+
Hmotnost
0,49 kg
Rozměry krabice
310 x 160 x 70 mm
EAN
8592812138009
Provedení
Profi
Měřítko
1:48
Doprava & poštovné
Možnosti platby
Komentáře, recenze

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se