Krystalová laboratoř 25 pokusů

Krystalová laboratoř BUKI je experimentální sada pro malé vědátory. V sadě najdete vše co potřebujete k výrobě krystalů různých barev a druhů. Uvidíte a pochopíte jak krystaly vznikají a jak se formují do rozmanitých tvarů.
839,00 Kč
S DPH
Kat.č.:
CM005
Oblíbené0
Do seznamu přání
Značka:
Doporučujeme
Popis
Krystalová laboratoř BUKI je experimentální sada pro malé vědátory. V sadě najdete vše co potřebujete k výrobě krystalů různých barev a druhů. Uvidíte a pochopíte jak krystaly vznikají a jak se formují do rozmanitých tvarů. Součástí sady jsou chemické přísady, dále nádobky, zkumavky, kádinky a minimixér ke správné přípravě směsí. Sada myslí i na bezpečnost, takže obsahuje i ochranné brýle a rukavice. Návod obsahuje celkem 25 pokusů a k realizaci některých pokusů budete potřebovat navíc pomůcky, které se běžně nacházejí v každé domácnosti (např. vodu, mikr.troubu, hrnec, apod.).
Krystalová laboratoř 25 pokusů

Díky této fantastické laboratoři s vybavením a příslušenstvím se děti mohou blíže seznámit se zajímavými chemickými reakcemi. Sada obsahuje přírodní nebo syntetické ingredience, které nejsou přímo nebezpečné, ale při provádění pokusů se doporučuje dohled a asistence dospělé osoby. 
obsah:
8 druhů přísad/chemikálií
20 položek příslušenství
Originální obrázkový návod s českým překladem
Při použití se doporučuje dohled rodiče nebo dospělé osoby a dodržování zásad bezpečnosti popsaných v návodu.
Vhodné pro děti od 8 let

Vybíráme z nabídky Buki - podívejte se


Parametry
CM005

Parametry

Věk
8+
EAN
3700802100782
Doprava & poštovné
Možnosti platby
Komentáře, recenze

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se