Seznam produktů dodavatele Beneš & Lát, a.s.

Vyrábíme strojírenské výrobky z plastů a neželezných kovů. Pro své zákazníky tak představujeme partnera, který umožní nakupovat výrobky pro různé technické aplikace z jednoho zdroje. Zjednodušením komunikace a snížením logistických nákladů tak svým zákazníkům umožňujeme efektivnější podnikání.

V České republice jsme lídry v technologii nízkotlakého lití, ale máme i více než sedmdesátiletou zkušenost s gravitačním odléváním, tlakovým litím a vstřikováním plastů. Trendem poslední doby jsou technologické úspory. Naši vývojoví inženýři Vám pomohou v materiálové i technologické migraci tak, aby byly Vaše úspory co nejvyšší. Díky ovládání čtyř různých technologií takřka pod jednou střechou Vám poradíme, kdy je která technologie ekonomičtější, což povede i k úsporám Vašich vývojových nákladů i času potřebného pro uvedení nových výrobků na trh.

Počtem zaměstnanců se řadíme k středně velkým společnostem. Rodinný charakter podniku oceníte v přístupu našich techniků i produkt manažerů, ale i ve flexibilitě nasazení výrobních kapacit.

Pružnost je u nás navíc umocněna tím, že všechny naše závody jsou umístěny na hlavních dálničních tazích Evropy. Máte tak možnost využít různé dodávkové modely J-I-T, Kanban nebo Konsignační sklady.

Jsme finančně stabilní společností, oceněnou titulem FIRMA ROKU 2007 a Národní cenou kvality 2008.

Certifikace ISO/TS je samozřejmostí.

S našimi výrobky se můžete potkat v rychlovlacích Shikanzen, v nákladních autech (Man, Scania, Tatra), osobních vozidlech (VW, Škoda, Ford, BMW, Porsche), větrných elektrárnách, manipulační technice, stavebních strojích, telekomunikacích, ale i v domácnostech v podobě kreativních stavebnic pro děti SEVA ®, Monti Systém ®, Blok®, Seko.

Hlavním výrobním programem jsou technické aplikace.

Vyrábíme a dodáváme:
  • Gravitačně a nízkotlace odlévané odlitky ze slitin hliníku, obrobky a montované skupiny z nich (závod Z-02 - Poříčany)
  • Vysokotlace odlévané odlitky ze slitin zinku, obrobky a montované skupiny z nich (závod Z-10 - Slaná u Semil)
  • Výlisky z plastů, technické díly i stavebnice - navštivte náš internetový obchod stavebnic VISTA (závod Z-03 - Sutice u Semil)
  • Vzájemnou kombinaci jednotlivých technologií - např. zástřiky Zn odlitků do plastů.
Zaměřujeme se na dodávky zakázkových řešení od návrhu procesu a designu výrobních nástrojů až po dodávky finálních výrobků. Naše zákaznické portfolio zahrnuje nejen některé z největších strojírenských koncernů Evropy, ale i malé a střední strojírenské podniky.

z oficiálních stránek benesalat.cz 

Značky

Stavebnice Blok Monti system Mozaiky Stavebnice Seko Stavebnice Seva


369,00 Kč
Monti system Western Star MS 38 JET v měřítku 1:48 patří do řady modelů Monti system PROFI. Monti system je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, s kterými si vyhrají malí i velcí.
Zobrazení 1-20 z 124 položek

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se