Monti system MS 49 Enduro Monti system MS 49 Enduro
Sleva
Limitována nabídka
227,05 Kč 239,00 Kč
Monti system Renault Trafic - MS 49 Enduro. Model je z řady BASIC. Jedná se o modely, které jsou nejjednodušší na složení. Obsahují přibližně 30 dílků. Jsou určeny pro děti od 6 let. Modely řady BASIC jsou vyráběny v...

Stavebnice Buki

Stavebnice Buki France - zábava, bezpečnost, hraje si celá rodina
Buki France logoSpolečnost Buki France byla založena v roce 1992. Snahou této firmy je nabídnout vědecké, inovativní a ještě více kreativnější a zábavnější hry, stavebnice a hračky pro děti. Každoročně Buki vyvíjí a navrhuje desítky nových hraček a stavebnic ve svém výrobním závodě v Le Mans ve Francii. Neoddělitelnou součástí každé hračky Buki jsou postavičky Leo a Lea. Hračky a stavebnice značky Buki jsou distribuovány především ve Francii a Belgii a od roku 2010 po celé Evropě.FILOSOFIE FIRMY BUKI FRANCE :

Inovace
Velmi krátká doba od přípravné fáze k prodeji (mezi třemi měsíci a rokem).
Vzdělání
Firma Buki France má pověst, že nalézá inovativní způsoby, jak vzdělávat děti.
Zábava
Všechny experimenty a hračky jsou testovány a schváleny dětmi. Buki France nechává v prodeji jenom ty hračky, které jsou nejúžasnější a nejzajímavější.
Hraje si celá rodina
Experimenty, stavebnice nebo sestavy jsou navrženy tak, aby si mohla hrát celá rodina společně. Dospěláci jsou povzbuzováni, aby se aktivní účastí i oni něco naučili, aby zvládli to co jejich děti.
Bezpečnost
Hračky a stavebnice jsou testovány nezávislými laboratořemi a splňují všechny nejnovější evropské normy. 
Zobrazení 1-9 z 9 položek

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se