Seva City Mini 1

Stavebnice Seva City Mini 1 obsahuje 145 dílků včetně dvou unikátních zvukových modulů. Jedná se o další stavebnici Seva, která má zvukové moduly. Jeden modul poskytne autíčku či skútru zvuk motoru a druhý klaksonu. Věkové určení 4+
489,00 Kč
S DPH
Kat.č.:
0301-32
Oblíbené0
Do seznamu přání
Značka:
Doporučujeme
Popis

Stavebnice Seva City Mini 1 obsahuje 145 dílků včetně dvou unikátních zvukových modulů. Jedná se o další stavebnici Seva, která má zvukové moduly. Jeden modul poskytne autíčku či skútru zvuk motoru a druhý klaksonu. Věkové určení 4+

Postavte si ze Seva City 1 městský autobus, čtyřkolku nebo jiné vozidlo podle Vašich představ či přestav Vašich dětí. Kromě autíček si můžete sestavit i čerpací stanici, na které budou moci vozidla čerpat benzín nebo naftu.

Seva se již nevyrábí pouze v modrobílém provedení, ale existuje spoustu dalších barevných provedení. Série Seva City 1 je vyráběna v pestrých a veselých barvách. Konkrétně je to kombinace bílých křížových spojek a zelených a fialových dílků. Dívčí Seva je vyráběna v dívčích barvách, nebo armádní Seva ve vojenských barvách.

Stavebnice Seva je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky... Její věková hranice není nijak omezená. Doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů si s ní vyhrají i menší děti. 


A když přeskočíme školku a školu, tak si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče.

Stavebnice Seva neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v dětském pokojíčku.


Parametry
0301-32

Parametry

Věk
4+
Hmotnost
0,44 kg
Rozměry krabice
310 x 160 x 70 mm
EAN
8592812186505
Počet dílů
145 ks
Přílohy, návody
Doprava & poštovné
Možnosti platby
Komentáře, recenze

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se