Seko 4

Stavebnice SEKO 4 obsahuje 600 dílků a díky její univerzálnosti dokážete sestavit nejen hranaté, ale i kulaté nebo oblé tvary. Univerzálnost této úžasné stavebnice podtrhuje i fakt, že ze SEKA můžete stavět jak 2D tak i 3D tvary! SEKO nabízí velké možnosti a postavíte z ní opravdu vše co vás nebo vaše děti napadne.
449,00 Kč
S DPH
Kat.č.:
0302-4
Oblíbené1
Do seznamu přání
Značka:
Doporučujeme
Popis
Stavebnice SEKO 4 obsahuje 600 dílků a díky její univerzálnosti dokážete sestavit nejen hranaté, ale i kulaté nebo oblé tvary. Univerzálnost této úžasné stavebnice podtrhuje i fakt, že ze SEKA můžete stavět jak 2D tak i 3D tvary! SEKO nabízí velké možnosti a postavíte z ní opravdu vše co vás nebo vaše děti napadne. Např.: mlýn, vrtulník, hrneček, plachetnici, košík, létajicí balon, vrtulník, buldozér, květináč, raketoplán, domeček, zvířátka atd. SEKO stavebnice je určena pro děti od 4 let a pomáhá jim rozvíjet představivost a procvičovat jemnou motoriku. Všechny stavebnice SEKO jsou vzájemně plně kompatibilní, takže ji můžete neustále rozšiřovat a doplňovat o nové dílky.

Stavebnice SEKO 4 jsou vyrobeny v České republice! Jsou vyráběny poctivě a s ohledem na to, že si se stavebnicemi budou hrát naše-vaše děti.

Stavebnice jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují veškeré požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71. Stavebnice SEKO 4 neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku.

Parametry
0302-4

Parametry

Věk
4+
Hmotnost
0,5 kg
Rozměry krabice
350 x 290 x 30 mm
EAN
8592812179002
Počet dílů
600 ks
Doprava & poštovné
Možnosti platby
Komentáře, recenze

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se