Raketa projektor a hlídač pokojíčku

Raketa projektor a hlídač pokojíčku - naše raketa je multifunkční hračka, která se stane tvým kamarádem a ochráncem... Je to ideální hračka pro všechny děti, které milují všechno okolo vesmíru a raket.
985,00 Kč
S DPH
Skladem
Kat.č.:
E2041
Oblíbené0
Do seznamu přání
Značka:
Doporučujeme
Popis
Unikátní dětský vesmírný projektor a hlídač pokojíčku v těle vesmírné rakety!

Naše raketa je multifunkční hračka, která se stane tvým kamarádem a ochráncem... Je to ideální hračka pro všechny děti, které milují všechno okolo vesmíru a raket. Raketa je dlouhá úctyhodných 35cm, obsahuje stojan v podobě startovací rampy, dále obsahuje LED foto-projektor s 24 snímky s vesmírnou tématikou a raketa má ještě funkci elektronického hlídače pokojíčku.

1. Raketa jako projektor
 - Raketa dokáže v noci promítat na zeď pokoje až 24 obrázků s vesmírnou tématikou. Promítaný obrázek může být až 1 metr široký (podle vzdálenosti od zdi). Celkem 24 snímků je na 3 discích, které jsou ukryté v trupu rakety, takže je máte stále při sobě.
2. Raketa jako hlídač pokoje - díky senzoru pohybu dokáže raketa ohlídat tvůj pokojíček a jedním ze svých typických zvuků upozorní na nezvanou návštěvu. Nastraž raketu ke dveřím svého pokoje a sleduj jak se lekne každý, kdo do pokoje vstoupí bez tvého povolení. Součástí hračky je i varovná samolepka na dveře tvého pokoje!
3. Raketa jako hračka na den - s raketou si můžeš i hrát a při simulaci letu rakety tě doprovází zvuky raketových motorů. Raketa je konstruována tak, aby sie dobře držela a hra byla pro děti zábavou.
4. Raketa jako dekorace pokoje - přes 35cm vysoký a detailně propracovaný model rakety z doby dobývání vesmíru bude dominantou a úžasnou dekorací tvého pokojíčku! 

Velmi působivý doplněk pokojíčku každého kluka nebo holky, kteří milují vesmír a vše kolem něj!

Součástí je český návod se zajímavými informacemi k jednotlivým snímkům.
Doporučený věk: 6+
Baterie: 3x AA (nejsou součástí)


Parametry
E2041

Parametry

Věk
3+
EAN
5060122731003
Doprava & poštovné
Možnosti platby
Komentáře, recenze

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se