Monti system MS 15 Camping

Monti system Renault Maxi 5 - MS 15 Camping. Model je z řady BASIC. Jedná se o modely, které jsou nejjednodušší na složení. Obsahují přibližně 30 dílků. Jsou určeny pro děti od 6 let. Modely řady BASIC jsou vyráběny v měřítku 1:35 nebo 1:28.
199,00 Kč
S DPH
Kat.č.:
0105-15
Oblíbené0
Do seznamu přání
Značka:
Doporučujeme
Popis
Monti system Renault Maxi 5 - MS 15 Camping. Model je z řady BASIC. Jedná se o modely, které jsou nejjednodušší na složení. Obsahují přibližně 30 dílků. Jsou určeny pro děti od 6 let. Modely řady BASIC jsou vyráběny v měřítku 1:35 nebo 1:28. Sestavte si model bez nutnosti použití lepidla a nanášení barev. Monti System je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, s kterými si vyhrají malí i velcí.

První modely aut České stavebnice Monti system přicházejí na trh roku 1984.  Jejich velikou výhodou, o proti ostatním modelům, je ""snadná"" montáž. K té nepotřebujete žádná lepidla ani barvy a po jejím sestavení získáváte funkční model. V roce 1988 si tak stavebnice Monti system odnáší zlatou medaili, kterou získává na Mezinárodním veletrhu v Lipsku.
Modely Monti system jsou vyráběny v České republice a neobsahují nebezpečné ftaláty!

Největší výhodou stavebnic Monti system je, že k sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších pružných mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zacvaknete nebo zasunete. Výsledkem je funkční model, který je dokonalou replikou skutečné předlohy. Jednotlivé dílky jsou lisovány již barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a u nových modelů mají některé stavebnice pro ještě realističtější vzhled gumová kola. V každém balení naleznete také samolepky, kterými si složený model můžete polepit.

Doporučujeme zakupovat modely Monti system pro děti starší 6 let.

Parametry
0105-15

Parametry

Věk
6+
Hmotnost
0,17 kg
Rozměry krabice
220 x 150 x 60 mm
EAN
8592812115000
Provedení
Basic
Měřítko
1:28
Doprava & poštovné
Možnosti platby
Komentáře, recenze

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se