Odrážedla

Odrážedla - Teddies Funny Wheels New Sport 2v1

Odrážedlo Teddies Funny Wheels New Sport 2v1

Odrážedla - Teddies Funny SportDěti odrážedla milují! Jen si vzpomeňte na své dětství, ve kterém odrážecí tříkolka nebo dvoukolka určitě nechyběla.

Pravděpodobně jste na ní jezdili dřív, než jste vůbec uměli chodit. Svému dítěti můžete i dnes dopřát kvalitní odrážedlo, které mu pomůže v rozvoji jeho motorických schopností.

Základními prvky dobrého odrážedla jsou stabilita a bezpečnost. To odrážedlo Funny Wheels bezpochyby splňuje. Výrobci vědí, že bezpečnost vašeho dítěte je pro vás na prvním místě, a proto za pomoci odborníků navrhli a zhotovili bezpečné vozítko z vysoce kvalitních materiálů. Plusový bod dáváme také za výrobu v České republice.

Proč je odrážedlo Funny Wheels New Sport 2v1 vlastně tak jedinečné?

Například proto, že je možné ho používat v tříkolové nebo dvoukolové podobě. Zatímco tříkolová verze je ideální pro menší děti, které potřebují podporu stability, dvoukolová variace se skvěle hodí pro větší děti, které budou trénovat rovnováhu. Jízda na dvoukolovém odrážedle imituje běžnou jízdu na kole, a proto se jedná o praktickou přípravu před přechodem na jízdní kolo. Dvoukolová verze si stále zachovává vysokou míru bezpečnosti, takže bez starostí můžete nechat své dítko radostně řádit.

Odrážedlo Teddies Funny Wheels 2v1 Sport

Jízda na odrážedle je možná jak venku, tak doma. Říkáte si, jestli to nebude rušit sousedy v bytě pod vámi? Můžete se spolehnout – nebude.

Odrážedlo Funny Wheels New Sport je totiž vybaveno pneumatikami, které se mohou pochlubit tím, že jsou extrémně tiché. Děti ocení pneumatiky hlavně při ježdění venku, kde se pneumatiky budou přizpůsobovat terénu a jízda tak bude velmi pohodlná.

Napadá vás, jestli na něj není vaše dítko ještě příliš malé? Odrážedlo je vhodné pro děti od 1,5 roku. A protože děti rychle rostou, odrážedlo může růst s nimi! Jakmile dítě o pár centimetrů poroste, jednoduše upravíte výšku odrážedla. Vybrat můžete ze dvou různě vysokých poloh, a to jak vpředu, tak vzadu.

Odrážedlo Funny Wheels New Sport má pěkný design a vybírat můžete ze šesti barev: zelené, červené, modré, růžové, oranžové, šedé.
Mezi bezpečnostní prvky patří fosforeskující samolepka na přední vidlici, která zajistí větší viditelnost, vidlice s omezeným rozsahem otáčení, takže nedojde k přetočení řídítek, a také rozšířené rukojeti řídítek, které chrání ruce před poraněním.

Odrážedlo je možné čistit mýdlovými čisticími přípravky a omývat vlažnou vodou.

Domů vám přijde sestavené v tříkolové verzi. V balení najdete dva imbusy a kratší osu na zadní kolo, pomocí které tříkolku předěláte na dvoukolku.

Dopřejte vašim dětem radost z pohybu, kterou zažijí už při první jízdě na Funny Wheels. Odrážedlo přispěje k rozvoji koordinace, stability, ale také pozornosti. Navíc si na něm užijí spoustu zábavy, ať už budou jezdit sami, nebo s dalšími kamarády. S dětmi na odrážedle můžete vyrazit na procházky do parku i do přírody.

Výhody odrážedla Funny Wheels New Sport 2v1:
Snadno a rychle změníte tříkolové odrážedlo na dvoukolové
Lze nastavit výšku, takže poroste s vaším dítětem
Pneumatiky zaručují tichý provoz a navíc nekloužou
Bezpečnost a stabilita
Kompletně česká výroba
Kvalitní a odolný plast

Shrnutí produktu Funny Wheels New Sport 2v1:
Plastové odrážedlo v 6 barvách
Pneumatiky pro větší pohodlí a bezpečnost
Možnost upravit výšku vpředu i vzadu
Možnost předělání na dvoukolovou nebo tříkolovou verzi
Výška sedla 28 cm u tříkolky a 31 cm u dvoukolky
Nosnost až 50 kg
Hmotnost 1,9 kg
Vhodné pro děti od 1,5 roku


Podívejte se na video :


Filtrovat podle
Zobrazení 1-4 z 4 položek

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se