Renault Trafic

Stavebnice Monti system - Renault Trafic
Monti systemMonti system je série modelů aut. Stavebnice je dodávána jako výlisky, ze kterých se auto sestaví a nalepí se na něj samolepky. Při stavbě se nepoužívá lepidlo ani barvy, výlisky jsou barevné. Kromě osy kol jsou autíčka vyrobena pouze z plastu.
Do dnešního dne bylo vyrobeno cca osm desítek modelů a většinu z nich můžete zakoupit v našem e-shopu. Modely Monti System jsou vyrobeny v České republice a neobsahují nebezpečné ftaláty. Doporučujeme kupovat modely pro děti starší 6 let. Mezi stavebnicemi Monti System však naleznete i ty, které obsahují více detailních prvků. Tyto modely pak díky složitější montáži doporučujeme pro děti starší 8 let. Pro porovnání - jednodušší obsahují cca 30 součástek, ty složitější mají i více jak 200 dílů.

Renault Trafic
je dodávkový automobil menší velikosti, který vyrábí francouzská automobilka Renault od roku 1981.První generace se vyráběla v letech 1981-2000, přičemž několikrát byla upravena. V roce 1990 proběhl výrazný facelift. Od roku 1997 se model prodával i jako Opel Arena, Vauxhall Arena či Nissan Primastar a Opel/Vauxhall Vivaro. Předchozí verze Renaultu Trafic byly prodány Chevroletu a první generaci nyní v Indii vyrábí firma Tata Motors.

Monti system - Renault Trafic
Filtrovat podle
Zobrazení 1-9 z 9 položek

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se