Renault Maxi 5

Stavebnice Monti system - Renault Maxi 5
Monti systemMonti system je série modelů aut. Stavebnice je dodávána jako výlisky, ze kterých se auto sestaví a nalepí se na něj samolepky. Při stavbě se nepoužívá lepidlo ani barvy, výlisky jsou barevné. Kromě osy kol jsou autíčka vyrobena pouze z plastu.
Do dnešního dne bylo vyrobeno cca osm desítek modelů a většinu z nich můžete zakoupit v našem e-shopu. Modely Monti System jsou vyrobeny v České republice a neobsahují nebezpečné ftaláty. Doporučujeme kupovat modely pro děti starší 6 let. Mezi stavebnicemi Monti System však naleznete i ty, které obsahují více detailních prvků. Tyto modely pak díky složitější montáži doporučujeme pro děti starší 8 let. Pro porovnání - jednodušší obsahují cca 30 součástek, ty složitější mají i více jak 200 dílů.

Renault 5
Turbo nebo R5 Turbo je vysoce výkonný hatchback odvozený od malého automobilu Renault 5, který v letech 1980 až 1985 vyráběla automobilka Renault. V lednu 1980 ho Renault představil na autosalonu v Bruselu. Automobil byl navržen pro rallye, ale také byl prodáván v cestovní podobě v celkovém počtu 3576 kusů během čtyř let jeho výroby.

Monti system - Renault Maxi
Filtrovat podle
Zobrazení 1-4 z 4 položek

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se