Seznam produktů značky Blok

Pro nejmenší děti je ideální česká plastová stavebnice Blok. Základem stavebnice Blok jsou plastové čtverce a obdélníky, které se zakládají do sebe a můžete tvořit plošné nebo prostorové objekty. Jednotlivé stavebnice Blok pak kromě těchto základních dílků obsahují doplňky podle zaměření. Skládání i rozložení dílů je snadné i pro malé ručky.
Jednotlivé stavebnice BLOK pak kromě těchto základních dílků obsahují doplňky podle zaměření - okna, dveře, kola, postavičky lidí nebo zvířat, stromečky. Skládání i rozložení dílů je snadné i pro malé ručky.
Stavebnice BLOK jsou skvělou hračkou pro malé i velké, a protože neobsahují malé dílky, jsou ideální i pro nejmenší. Rozvíjejí kreativitu, jemnou motoriku, přesnost a trpělivost.
Z dílků si mohou děti sestavit například hrad, venkovskou farmu, zoologickou zahradu nebo louku s několika druhy květin.
Díky jednoduchosti stavebnice se dítě naučí spojovat jednotlivé prvky nejprve do plošných obrazů, poté do krychlí a nakonec je schopné postavit složitější stavby, např. dům nebo auto.
Všechny stavebnice BLOK jsou navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Zobrazení 1-10 z 10 položek

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se