Vážíme si spolupráce s Vámi,


Vaše spokojenost před, během i po samotném nákupu je naším prvořadým cílem. Snaha na sobě neustále pracovat je naší důležitou součástí, aby byl zákazník opravdu spokojený. Nákupem pro nás spolupráce s Vámi nekončí, ale naopak začíná. Věříme, že k dosažení Vaší spokojenosti vede pouze zodpovědná, slušná a poctivá každodenní práce. Náš  e-shop má ambice  trvalého rozvoje  a zlepšování sortimentu  a  kvality nabízených produktů se zodpovědností  směrem k Vaší  spokojenosti.


Dovolte mi se ve zkratce  představit . V roce 2010 jsem se dohodl z dovozcem dětských stavebnic, na dalším prodeji . Vzhledem k tomu, že jsem byl zaměstnán jediná možná cesta byla internet, e-shop. V roce 2012 jsem otevřel www.teifoc.cz a www.teifoc.sk. Po roce, kdy se člověk rozkoukává, zkouší možné nemožné, jsem to chtěl "zabalit". Avšak  jak to v životě  bývá, usmálo se  na mě  štěstí  a   začalo  se  dařit, dostal jsem se na první stranu na Googlu, vytrvalost a poctivá práce se vyplatila. V roce 2014 jsem otevřel e-shop www.montisystem.eu. Nejvzdálenější objednávka byla až z Austrálie. Na ukázku níže je jedna poptávka na tyto stavebnice. V roce 2017 jsem otevřel tento shop stavebnice.net.


Po těchto zkušenostech již vím, že pouze slušnost, vytrvalost a poctivá práce je to nejdůležitější pro dobré vztahy mezi mnou a Vámi. Jen tak se  dá  dělat dobrý  obchod.

Petr Divíšek

Londýn 2016

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se