Monti system MS 49 Enduro Monti system MS 49 Enduro
Sleva
Limitována nabídka
252,70 Kč 266,00 Kč
Monti system Renault Trafic - MS 49 Enduro. Model je z řady BASIC. Jedná se o modely, které jsou nejjednodušší na složení. Obsahují přibližně 30 dílků. Jsou určeny pro děti od 6 let. Modely řady BASIC jsou vyráběny v...

Elektronické stavebnice

Elektronické stavebnice - Voltík a Boffin
Voltík logoNaučné stavebnice Voltík jsou ideálním dárkem pro všechny kluky a holky. Hledáte rozvíjející hračky a stavebnice pro svého předškoláka nebo školáka? Chcete si s ním hrát a přitom ho zábavnou formou něčemu naučit, stavebnice Voltík mohou být tím pravým. Vzdělávací stavebnice Voltík potěší, ale i naučí!

Boffin logoBoffin je vzdělávací elektronická stavebnice, která nabízí sestavení více než 750 projektů, připojení k PC a zábavu na týdny a měsíce. Poutavým způsobem poskytne dítěti představu o funkci základních elektronických součástek. V nabídce jsou tyto stavebnice - Boffin 100, Boffin 300, Boffin 500, Boffin 750 a dále Boffin Zelená energie, která je zaměřena na využívání obnovitelných zdrojů. Číslo znamená počet projektů, které se dají s jednotlivými stavebnicemi sestavit. Stavebnice jsou napájeny standardními tužkovými bateriemi (2 nebo 4AA baterie), nejsou součástí soupravy. Jednotlivé součástky jsou od sebe barevně odlišeny a popsány.
Zobrazení 1-3 z 3 položek

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se