Monti system MS 31 Gran Canaria

Monti system Bus Setra - MS31 Gran Canaria. Model je z řady STANDARD. Modely jsou více detailnější a tím pádem obsahují více dílků. Počet dílků se pohybuje přibližně kolem 50ks. Sestavte si model bez nutnosti použití lepidla a nanášení barev.
339,00 Kč
S DPH
Kat.č.:
0108-31
Oblíbené0
Do seznamu přání
Značka:
Doporučujeme
Popis
Monti system Bus Setra - MS 31 Gran Canaria. Model je z řady STANDARD. Modely jsou více detailnější a tím pádem obsahují více dílků. Počet dílků se pohybuje přibližně kolem 50ks. Sestavte si model bez nutnosti použití lepidla a nanášení barev.

Modely z řady STANDARD jsou více detailnější a tím pádem obsahují více dílků. Počet dílků se pohybuje přibližně kolem 50ks. I přesto jsou modely řady STANDARD stále jednoduché na složení a zvládnou je sestavit děti od 6 let. Modely se vyrábí v měřítku 1:48.

První modely aut České stavebnice Monti system přicházejí na trh roku 1984.  Jejich velikou výhodou, o proti ostatním modelům, je ""snadná"" montáž. K té nepotřebujete žádná lepidla ani barvy a po jejím sestavení získáváte funkční model. V roce 1988 si tak stavebnice Monti system odnáší zlatou medaili, kterou získává na Mezinárodním veletrhu v Lipsku.
Modely Monti system jsou vyráběny v České republice a neobsahují nebezpečné ftaláty!

Největší výhodou stavebnic Monti system je, že k sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších pružných mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zacvaknete nebo zasunete. Výsledkem je funkční model, který je dokonalou replikou skutečné předlohy. Jednotlivé dílky jsou lisovány již barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a u nových modelů mají některé stavebnice pro ještě realističtější vzhled gumová kola. V každém balení naleznete také samolepky, kterými si složený model můžete polepit.

Doporučujeme zakupovat modely Monti system pro děti starší 6 let.

Parametry
0108-31

Parametry

Věk
6+
Hmotnost
0,3570 kg
Rozměry krabice
315 x 165 x 75 mm
EAN
8592812131109
Provedení
Standart
Měřítko
1:48
Doprava & poštovné
Možnosti platby
Komentáře, recenze

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se