Vista Blok 5 Family

Stavebnice BLOK 5 FAMILY obsahuje 242 ks. Krom základních dílků zde naleznete kolečka pro sestavení automobilu,postavičky osob, zvířátek, okna, dveře a stromečky.
899,00 Kč
S DPH
Kat.č.:
0305-12
Oblíbené0
Do seznamu přání
Značka:
Doporučujeme
Popis
Stavebnice BLOK 5 FAMILY obsahuje 242 ks. Krom základních dílků zde naleznete kolečka pro sestavení automobilu,postavičky osob, zvířátek, okna, dveře a stromečky.

Stavebnice BLOK je určena pro nejmenší a děti předškolního věku. Pomáhá jim rozvíjet fantazií a jemnou motoriku. Stavebnice nabízí obrovské možnosti a díky variabilitě z ní sestavíte téměř cokoliv. Dílky stavebnice jsou dostatečně velké, takže si s ní mohou bezpečně hrát již děti od 1 roku.

Stavebnice Blok 1, Blok - Flora 3 a Blok - Flora 4 jsou určeny pro děti od 1 roku, protože neobsahují žádné malé dílky a nehrozí jejich spolknutí, vdechnutí nebo jiné poranění. Zbylé stavebnice BLOK jsou určeny pro děti od 3 let. Dle zakoupeného balení si můžete ze stavebnice BLOK sestavit domeček, zámek, automobil, letadlo, kytičky, stromečky, zvířátka ze zoo nebo farmy, postavičky a vše co vás nebo vaše děti napadne. Všechny stavebnice BLOK jsou vzájemně plně kompatibilní, takže ji můžete neustále rozšiřovat a doplňovat o nové dílky.

Stavebnice Blok jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují veškeré požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71. Stavebnice Blok neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku.

Stavebnice Blok jsou vyrobeny v České republice.

Parametry
0305-12

Parametry

Věk
3+
Hmotnost
1,54 kg
Rozměry krabice
330 x 330 x 80 mm
EAN
8592812188103
Počet dílů
242 ks
Doprava & poštovné
Možnosti platby
Komentáře, recenze

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se