Kategorie blogu
Nejnovější komentáře
Žádné komentáře
Hledání na blogu

Ecoterrária Antquarium, gelové mraveniště a Plantarium od TAOS

od
Oblíbené0
Ecoterrária Antquarium, gelové mraveniště a Plantarium od TAOS
Dáváme život rostlinám a květinám, učíme respekt k životnímu prostředí ...
TAOS logo

Ecoterrária TAOS v kosmu
Výrobky byly testovány ve vesmíru sovětskou stanici MIR. Pro ještě lepší záruku kvality a profesionality.

TAOS v kosmu 01  TAOS v kosmu 002  TAOS v kosmu 003

Interaktivita s vědou
TAOS (The art of science) testuje živé ekosystémy ve vesmíru. Díky technologii NASA a nadšení firmy TAOS pro přírodní vzdělávací produkty je společným tématem život - všechny produkty nesou živé poselství.

"V produktech s výživným gelem dáváme život rostlinám a květinám, učíme respekt k životnímu prostředí a lásku k přírodě. V našich výrobcích pokračuje život malého ekosystému díky rovnováze, kterou dokáže vytvořit dokonalá přirozenost. Doslova, život uvnitř! Chlapci a dívky se stanou vědci, kteří budou provádět skutečné vědecké pokusy a experimenty při objevování přírody pomocí fyziky a chemie. TAOS ecoterrária jsou ideální pro učení nebo společnou zábavu s rodiči."

TAOS Beachworld

Mořské ekosystémy pro děti
Výukové produkty TAOS používají unikátní technologii NASA. To je viditelné především u produktů Beachworld. Jedná se o hermeticky uzavřený mořský ekosystém, který si bere život z přírodních prvků jako je světlo a teplo. Tento výrobek je vhodný především pro dospělé, může být použit jako pěkný doplněk interiéru domu či bytu, ale i pro výuku dětí.
Stejný vědecký postup (reprodukce života v malém) firma uplatňuje při přípravě her pro děti. Jsou rozděleny do dvou témat. Plantarium pro pěstování rostlin a Antquarium pro studium a chov mravenců. Ukázkou spojení těchto dvou témat je výrobek Forest Ant - rostliny a mravenci v dokonalé rovnováze.

Ve výživném gelu lze pěstovat čtyři rostliny : bazalku, papriku, okurku a slunečnici. Je to možnost jak naučit a seznámit děti se životem rostlin, který začíná u kořenů. Další možností je vsazení rostlin do skleníku, který používají astronuti při kosmických testech, který je dodávan v sadě. Díky každodenní usilovné práci mohou mladí vědci vidět rostliny růst a sílit. Poté mohou listy a kořeny katagolizovat a uložit si je do herbáře, nebo mohou být znovu vysázeny v zahradě.

TAOS ecoterrária

Mezinárodní patent a obchodní značka
Všechny výrobky TAOS jsou chráněny mezinárodními patenty a ochrannou známkou. Kvalita a profesionalita certifikátů je v souladu s patentovými dokumenty a jsou zárukou vysoké kvality. Jednotlivé produkty byly testovány společností NASA.

Patent TAOS  NASA TAOS

Podívejte se na videoPomohl vám tento článek? Dejte vědět i vašim známým!

Napište komentář
Zanech odpověď
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se