Kategorie blogu
Nejnovější komentáře
Žádné komentáře
Hledání na blogu

Vystřihovánky od firmy Betexa

od
Oblíbené0
Vystřihovánky od firmy Betexa
Firma Betexa ZS s.r.o. je přední český výrobce papírových modelů...
Firma Betexa ZS s.r.o. je přední český výrobce papírových modelů, společenských her, stavebnic, vystřihovánek, skládaček a reklamních předmětů z papíru. Produkcí těchto předmětů se firma zabývá již přes deset let a sortiment v současné době představuje přes sto padesát nejrůznějších typů.

Hračky a papírové modely mají své příznivce nejen mezi dětmi, ale i mezi dospělými modeláři, kteří se zajímají zejména o naše papírové modely hradů, modely zámků, případně složitějších modelů jako jsou modely aut, modely letadel, modely lodí.

Vystřihovánky
papírové modely nejrůznějších druhů a různých obtížností. Jsou to především papírové modely aut, modely zámků, modely hradů, modely staveb, modely letadel, modely lodí nebo také třeba modely H0, které jsou provedeny v měřítku 1:87. Jsou to i papírové modely, tzv. jednoduché vystřihovánky, které zvládne i začínající modelář. Všechny tyto vystřihovánky jsou pečlivě připravovány, aby i při nižší obtížnosti bylo dosaženo co nejvěrnějšího výsledného dojmu. Veškeré papírové modely jsou tištěny na kvalitní papír a rovněž grafické zpracování je na vysoké úrovni. Každý modelář proto bude jistě spokojen při sestavování jakékoliv naší vystřihovánky. 

Vystřihovánky Betexa

Modely zámků
V podobě vystřihovánky zde najdete nejznámější zámky čech, moravy a slezska. Papírové modely zámků jsou provedeny v různých obtížnostech. Velká část vystřihovánek je provedena ve dvou obtižnostech, kde si modelář může vybrat do jaké míry detailů si model sestaví. Každý modelář si zde jistě vybere model s vhodnou obtižností. Vystřihovánky jsou zde jak pro mírně pokročilé modeláře tak i pro zkušené modeláře.

Vystřihovánky Betexa

Modely hradů
České hrady jsou oblíbenými destinacemi pro návštěvníky nejen z naší země. Hrady České republiky jsou velmi oblíbené nejen pro svou architektonickou jedinečnost ale i díky tomu, že jsou kulturními památkami naší vlasti. Ty nejznámější naleznete v podobě vystřihovánky.

Betexa vystřihovánky

Modely staveb
Naleznete zde známé stavby především z naší vlasti. Jedná se o stavby převážně známé i za našimi hranicemi. Papírové modely jsou provedeny v různých měřítkách a obtížnostech. Každý modelář  si zde jistě najde stavbu, která ho zaujme. Vystřihovánky mají své předlohy ve stavbách, které jsou nejen oblíbené díky své architektonice ale které připomínají i různé důležité historické momenty.

Betexa vystřihovánky

Modely aut, letadel a lodí
Papírové modely aut v podobě vystřihovánky. Tyto modely aut jsou známé široké veřejnosti a díky rozmanité obtižnosti je zvládne sestavit každý modelář. Některé papírové modely jsou vyhotoveny ve dvou obtižnostech takže si můžete vybrat jak váš model bude propracováný.Jsou zde zastoupeny papírové modely jak závodních aut tak i aut terénních. V nabídce naleznete i vystřihovánky běžných osobních aut nebo i tahačů.
Papírové modely letadel, jejichž předlohami se, mimojiné, staly vojenská letadla, která se vyznamenala především ve světových válkách. Vystřihovánky ocení převážně již trochu zkušený modelář. Jako papírové modely jsou zde zatim pouze vojenské letouny. Tyto modely letadel patří mezi technické vystřihovánky.
Papírové modely lodí. Vystřihovánky jsou ve dvou různých obtížnostech. Papírové modely lodí jsou zvoleny tak aby si mohl vybrat jakýkoliv modelář. Vystřihovánky jsou papírové modely dvou velmi známých plavidel. Nejznámnější parník světa Titanic patří mezi vystřihovánky, které se dočkaly další verze a nových dotisků.


Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i vašim známým!

Napište komentář
Zanech odpověď
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Nabídka

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte si účet a můžete mít seznam přání.

Přihlásit se